SSŠVT: Poslední dny otevřených dveří se blíží

16.01.2014 16:40

Prezentace středních škol na dnech otevřených dveří běží na plné obrátky. Soukromá střední škola výpočetní techniky zve na poslední termín 10. února (pondělí) v 17.30 na Prosek.

SSŠVT: Poslední dny otevřených dveří se blíží
Foto: SSŠVT
Popisek: Soukromá střední škola výpočetní techniky NEPOUŽÍVAT

Dny kvapně běží a do prvních školních dnů středoškoláků zbývá pár měsíců. Někteří z nich stále váhají, kterým směrem se vydat. Stále jim v tom mohou pomoci dny otevřených dveří a soukromé návštěvy škol. Poslední termín pravidelných dnů otevřených dveří datovaný na 10. únor hlásí i Soukromá střední škola výpočetní techniky na pražském Proseku, která je známá kvalitní výukou v oblasti informačních technologií i zkušenostmi pedagogického sboru.

Návštěvníci se budou moci seznámit s obory školy a zeptat se na jednotlivé detaily. Prohlédnout si bohaté vybavení a rozhodnout se, zdali je pro ně IT obor skutečně lukrativní záležitostí, jak se o tom dlouhodobě píše. „Zájemci si mohou prohlédnout celou školu od učeben doslova nabitých výpočetní technikou až po posilovnu. Na dnech otevřených dveří si mohou rodiče i žáci udělat nejlepší obrázek, jak to na škole chodí,“ říká ředitel Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze Martin Vodička.

Soukromá střední škola výpočetní techniky prezentuje obor Informační technologie. Nabízí hned několik specializací: Správu počítačových sítí, Programování a databázové systémy a Grafické systémy a tvorbu webových stránek. Studenti jsou připravování od teoretických poznatků z oblasti IT přes širokou škálu praktických dovedností pro práci v nejrůznějších sférách výpočetní techniky až po tyto úzce zaměřené specializace. Mohou při studiu složit prestižní mezinárodní kurzy týkající se informačních technologií Cisco Academy a Autodesk Academia.

O IT obor je stále zájem

Přestože se tvrdí, že poptávka po počítačových odbornících stagnuje a trend trhu práce se obrací, o IT obor zájem je. Nástup nových technologií sice umožňuje podnikům snížit počty IT pracovníků, šikovní jedinci se však neztratí. „Snažíme se i v rámci běžné výuky, aby naši studenti byli vedeni co nejvíce k praktickým dovednostem a specializacím, o které je na trhu zájem. Ti, kteří skutečně umí, mají po absolvování školy nadstandardní ohodnocení. To se nezměnilo,“ říká ředitel Martin Vodička z http://www.sssvt.cz/.

Hladce na výšku

Obavy, které má určitý počet nových studentů z toho, že na škole neuspějí, z největší části opadnou během  prvních školních dní. Kontinuální studium připraví úspěšně na maturity až 97 procent studujících, kteří se bez větších problémů dostanou rovnou na vysokou školu. Ti samostatní rozjedou rovnou podnikání, někteří již při studiu na střední škole.

Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze na Proseku pořádá letos dny otevřených dveří v řádných termínech:

Pro více informací navštivte prosím http:// http://www.sssvt.cz/

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Čeští vojáci se připojili k charitativnímu běhu ve prospěch zraněných veteránů v Estonsku

22:49 Armáda ČR: Čeští vojáci se připojili k charitativnímu běhu ve prospěch zraněných veteránů v Estonsku

Dvě stě účastníků a 1700 eur vybraných formou startovného na podporu zraněných válečných veteránů – …