SYNOT se prezentuje na veletrhu Regiontour 2016!

14. 1. 2016 18:35

V Brně dnes odstartoval tradiční veletrh Regiontour. Jedná se o vůbec největší prezentaci cestovního ruchu s důrazem na regiony ve střední Evropě. S atraktivní nabídkou se zde stejně, jako v minulých letech, prezentuje také skupina SYNOT.

SYNOT se prezentuje na veletrhu Regiontour 2016!
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

„Naše skupina se v oblasti cestovního ruchu angažuje dlouhodobě, a to v řadě zemí, kde působí. Ne jinak je tomu samozřejmě v České republice a sousedním Slovensku. Místní lidé již totiž pochopili, že na dovolené nemusí jezdit do vzdálených destinací, protože je i kousek od jejich domova spousta překrásných míst, která stojí za to vidět. A každé roční období zde má své kouzlo,“ uvedl podnikatel a senátor Ivo Valenta.

„Expozice je ve stylu valašské chalupy. Návštěvníky zde čeká tradiční regionální gastronomie, lidová tvorba a samozřejmě doprovodný program, včetně cimbálové muziky. Slovensko pak zastupuje především skvost meziválečné architektury - koupaliště Zelená žaba a secesní hotel Elizabeth, který se nachází přímo pod trenčianským hradem. Ten je velmi vyhledávaným místem jak turisty, tak například umělci nebo politiky a pyšní se dokonce několika prvenstvími mezi evropskými historickými hotely.

V expozicích získají zájemci kompletní informace o turistických aktivitách, nabízených mezinárodní skupinou SYNOT, a to jak pro letní, tak i současnou zimní turistickou sezónu. Tu představuje především SKI areál SYNOT Kyčerka, který nabízí možnost rodinného lyžování v krásném prostřední Velkých Karlovic, stylovou restauraci i ubytování v typických valašských dřevěnicích.

Skupina SYNOT se podpoře turistického ruchu věnuje dlouhodobě. Ve svém vlastnictví má také vinné sklepy, restaurace i několik překrásných hotelů, nabízejících skvělou kuchyni, příjemné ubytování a například wellness služby.  

Bližší informace o jednotlivých produktech cestovního ruchu ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

19:32 Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnec…