SŽDC: Informace o konání předběžné tržní konzultace (vysokorychlostní trať Praha – Brno - Břeclav)

08.01.2017 15:30

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Dlážděná 1003/7, PSČ 110 00, IČO 709 94 234 (Zadavatel), požádala Asociaci pro rozvoj infrastruktury (ARI) o součinnost v souvislosti s přípravou zadávacího řízení na zadání veřejné zakázky, s předpokládaným názvem „Studie proveditelnosti vysokorychlostní trati Praha – Brno - Břeclav“ (Veřejná zakázka).

SŽDC: Informace o konání předběžné tržní konzultace (vysokorychlostní trať Praha – Brno - Břeclav)
Foto: szdc.cz
Popisek: Správa železniční dopravní cesty

Zadavatel má zájem, aby zadávací podmínky co nejlépe odpovídaly jeho potřebám a současně, aby byly i spolu s předmětem zakázky nastaveny v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), zejména zásadou přiměřenosti a dalšími zásadami upravenými v § 6 ZZVZ. Zadavatel se proto rozhodl představit svůj záměr prostřednictvím institutu předběžné tržní konzultace dle § 33 ZZVZ (Konzultace) okruhu potenciálních dodavatelů a diskutovat s nimi stěžejní body zadávacích podmínek  Veřejné zakázky a jejich formulaci pro zajištění srozumitelnosti a jednoznačnosti.

Zadavatel požádal o organizaci Konzultace ARI, která bude vystupovat jako pořadatel a moderátor Konzultace a která zájemcům poskytne bližší informace. Termín Konzultace byl stanoven na 30.1.2017 s tím, že registrace zájemců o účast na Konzultaci probíhá do 20. 1. 2017 (respektive do vyčerpání kapacity 36 osob). ARI v rámci přípravy Konzultace oslovila primárně ty potenciální dodavatele, kteří jsou ARI a Zadavateli známy zejména z předchozích obdobných projektů.

Pro více informací o průběhu Konzultace a podmínkách účasti kontaktujte ARI, a to prostřednictvím e-mailové adresy konzultace@ceskainfrastruktura.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ombudsman: Ministerstvo po šetření zástupce ombudsmanky slíbilo jednat bez průtahů

22:27 Ombudsman: Ministerstvo po šetření zástupce ombudsmanky slíbilo jednat bez průtahů

Po výtkách zástupce ombudsmanky zjednalo ministerstvo nápravu v průtazích. Uznalo, že je nepřípustné…