Se StarDance se může učit tančit každý. Česká televize spustila internetový kurz tance

05.11.2013 9:37

První kolo soutěže StarDance přilákalo k obrazovkám v sobotu večer přes milion tři sta tisíc diváků. Česká televize pro ně k uvedení šesté řady populárního pořadu připravila novinku, internetový kurz společenského tance. Jeho průvodci jsou dobře známí taneční mistři Kamila a Jan Tománkovi, kteří ve StarDance opakovaně účinkovali a s výukou tanců mají bohaté zkušenosti. Prvních dvou lekcí, quickstepu a rumby, se mohou diváci zúčastnit už nyní.

Se StarDance se může učit tančit každý. Česká televize spustila internetový kurz tance
Foto: ČT
Popisek: Nové logo České televize

Kurz najdou diváci na stránce www.ceskatelevize.cz/skola-tance.

Proniknout do tajemství a zákonitostí tanečních kroků a variací můžou návštěvníci webových stránek pomocí jedenácti video-lekcí, z nichž každá je zasvěcena jinému tanci. Jednotlivé lekce obsahují zajímavé informace o daném tanci, výuku základních dámských a pánských kroků s využitím nápaditých tréninkových pomůcek, základní i pokročilé variace a závěrečný ukázkový tanec. Lekce je možné přehrávat vcelku či po jednotlivých kapitolách s možností opakování. Video je navíc doplněno názornými grafickými prvky, které výuku ještě zefektivňují.

První dva tance, které je možné zhlédnou již nyní, jsou quickstep a rumba. Postupně budou následovat waltz a cha-cha, tango a jive, slowfoxtrot a paso doble, samba a salsa a vídeňský valčík, který Školu tance završí.

Diváci, kteří vlastní hybridní televizi HbbTV, si mohou Školu tance spustit pomocí televizní aplikace StarDance. Pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači mají šanci stát se hvězdami tanečního parketu před velkou obrazovkou přímo ve svém obývacím pokoji.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Česká televize

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Práce v Lánské oboře dokončeny, zpevněny byly kilometry svahů a cest

21:37 Hrad: Práce v Lánské oboře dokončeny, zpevněny byly kilometry svahů a cest

Největší středoevropská obora hlásí po čtyřech letech dokončení zpevnění břehů vodní nádrže Klíčava…