Setkání představitelů českého a slovenského hasičského záchranného sboru

16.11.2018 18:17

Ve dnech 12. až 14. listopadu 2018, se v Liptovském Hrádku uskutečnilo setkání vrcholných zástupců Hasičského záchranného sboru ČR se slovenskými protějšky.

Setkání představitelů českého a slovenského hasičského záchranného sboru
Foto: udalosti112.cz
Popisek: Hasičský záchranný sbor ČR - logo

Společným tématem setkání bylo vyhodnocení úkolů vyplývajících z Memoranda o spolupráci a přátelských vztazích mezi Ministerstvem vnitra - generálním ředitelstvím Hasičského záchranného sboru České republiky a Ministerstvem vnitra Slovenské republiky - Prezídiem Hasičského a záchranného zboru SR.

Pozvání na Slovensko přijali generální ředitel HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, náměstek generálního ředitele pro integrovaný záchranný systém a operační řízení brig. gen. Ing. František Zadina, náměstek generálního ředitele pro řízení lidských zdrojů plk. doc. JUDr. František Vavera, Ph.D., LL.M., ředitelka odboru prevence MV-GŘ HZS ČR plk. Ing. Květoslava Skalská, styčný důstojník HZS ČR při Velvyslanectví ČR v Bratislavě brig. gen. Mgr. Josef Slavík, styčný důstojník Policie ČR plk. Marian Paštinský, krajští ředitelé HZS ČR ze 14 českých krajů a další představitelé HZS ČR.

Slovenskou stranu reprezentovali prezident HaZZ gen. JUDr. Alexander Nejedlý, PhD.,  ředitel kanceláře prezidenta HaZZ plk. JUDr. Stanislav Celleng, ředitelka odboru požiarnej prevencie Prezídia HaZZ plk. Ing. Jana Morávková, ředitel odboru plánovania a koncepcií Prezídia HaZZ plk. Ing. Ivan Ondrejíčka a krajští ředitelé HaZZ z 8 slovenských krajů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Pětice nemocných akátů ze Sokolovské zmizí, nahradí je jerlíny a dřezovec

22:02 Lesy Praha: Pětice nemocných akátů ze Sokolovské zmizí, nahradí je jerlíny a dřezovec

Ze stromořadí v Sokolovské ulici v Praze 9 koncem října odstraníme pět akátů, které jsou ve velmi šp…