Show Jana Krause – 29. 10. 2014

27.10.2014 8:40

Zpěvák a herec Ondřej Havelka, tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová a tanečnice Ranya Malovičová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. října ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause – 29. 10. 2014
Foto: Hans Štembera
Popisek: Televize Prima
reklama

Ondřej Havelka – herec a zpěvák, známý milovník jazzu, swingu a prvorepublikové kultury. Ondřej vydává při příležitosti svých 60. narozenin netradiční album. Na nahrávce s názvem ´Kríze sem, kríze tam´ jsou i čtyři elektroswingové předělávky. „Jsem strašně rád, že se rozšířila fáma, že je mi šedesát. Protože mně je samozřejmě míň, ale já jsem potřeboval, aby mě konečně lidi začali brát vážně,“ komentuje s nadsázkou Havelka své jubileum.

Barbora Záhlavová-Strýcová – úspěšná česká tenistka. Letos se aktuálně ve světovém žebříčku posunula do první třicítky. „Je to pro mě veliká odměna. Jsem pyšná na to, že jsem tam, kde jsem.“

Ranya Malovičová – špičková orientální tanečnice. Ranya je původem ze Slovenska, vystudovala institut politických věd v Paříži, aby se stala odbornicí na mezinárodní bezpečnost zaměřenou na Blízký východ. Hovoří plynule pěti jazyky, kromě jiného i arabsky, nicméně z profesního hlediska dala přednost tanci, který miluje odmalička. „Miluji pohyb, nádherné kostýmy a mám v sobě samozřejmě i špetku exhibicionismu, bez kterého to nejde,“ vysvětluje své nadšení pro orientální tanec. V rámci své choreografie má jeden specifický prvek, a to že se ´třesením´ dostane ze stoje do dřepu a zpět, což je velmi náročné a stalo se to jakousi její osobní ´značkou´. Řady soutěží se účastní nejen jako tanečnice, ale v poslední době také jako členka poroty. Žije a pracuje částečně ve Vídni a na Slovensku, v dohledné době se chystá na delší dobu do Bahrajnu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FNUSA: Děkujeme! Dobrovolníci sv. Anně věnovali přes šest a půl tisíce roušek

10:41 FNUSA: Děkujeme! Dobrovolníci sv. Anně věnovali přes šest a půl tisíce roušek

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně děkuje všem dobrovolníkům, kteří se zapojili do šití roušek pro…