Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Během letošních letních prázdnin proběhne v Bělohorské ulici kompletní rekonstrukce tramvajové trati. V úseku od křižovatky s ulicí Ankarská po smyčku Královka se tak od 1. září výrazně zlepší bezpečnost a komfort tramvajového provozu. Stavbu v hodnotě 134 miliónů korun provede společnost Skanska. Investorem je Dopravní podnik hl. m. Prahy.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?
Koryto teď bezpečně převede i velkou vodu.