Školu čepování jako originální vánoční dárek nabízí Pilsner Urquell galerie

8. 12. 2013 13:34

Plzeňský Prazdroj inspiruje k originálním vánočním nákupům. Jedinečným zážitkem a vhodným dárkem nejen pro muže je Škola čepování v Pilsner Urquell Galerii & Brand Store v Praze na Malé Straně, kde se zájemci mohou naučit správně čepovat pivo. Pro příznivce značek Plzeňského Prazdroje přináší internetový obchod celou řadu zajímavých nápadů pro vánoční období.

Školu čepování jako originální vánoční dárek nabízí Pilsner Urquell galerie
Foto: red
Popisek: Plzeňský Prazdroj
reklama

Originální vánoční dárek – Školu čepování Pilsner Urquell – nabízí stylová galerie a značkový obchod Pilsner Urquell, U Lužického semináře 11 na Malé Straně v Praze. „Příznivcům dobrého piva by rozhodně neměla uniknout příležitost vyzkoušet si pod odborným dohledem, jak správně načepovat půllitr plzeňského. Mnozí nemají tušení, jaké detaily při čepování mohou mít vliv na chuť piva, od dokonalé čistoty pivního skla až po různé techniky čepování. Přijďte se detailně seznámit s řemeslem výčepních a vychutnat si dobrou plzeň při posezení ve sklípku,“ zve k netradičnímu zážitku plzeňský sládek Václav Berka.

Během hodinového programu čeká zájemce komentovaná prohlídka expozice o příběhu piva Pilsner Urquell, jeho 171 let dlouhé historii a významu pro světové pivovarnictví, ale také o jeho unikátním varním postupu a prvotřídních surovinách. Pod vedením odborníka se v rámci školy čepování seznámíte se správnými zásadami čepování. Především se ale přesvědčíte, jak mohou různé styly čepování – hladinka, šnyt, čochtan či mlíko – významně ovlivnit chuť piva dle gusta a preferencí zákazníka. Cena programu je 200 Kč za osobu a termíny pro individuální návštěvníky najdete na www.galerie.pilsner-urquell.cz/zazijte.

K nákupu vhodného dárku pro příznivce piv Plzeňského Prazdroje inspiruje internetový obchod www.eshop.prazdroj.cz. Z pohodlí domova lze pro hokejové nadšence a příznivce značky Radegast, oficiálního piva hokejové extraligy, objednat speciální balíček s dresem i pukem Radegast a sklenicí s logem jejich oblíbeného hokejového klubu. Sortiment v e-shopu zahrnuje také například oblečení z olympijské kolekce Pilsner Urquell, hrdého partnera letošních olympijských her v Soči 2014. Hitem zimní olympiády se jistě stane originální značková beranice či elegantní bílá vesta s odepínatelnou kožešinkou i kapucí v různě barevném provedení. Nabídku doplní sportovní lahev vhodná pro všechny druhy sportu, olympijské sluneční brýle včetně pouzdra, kšiltová čepice, pletené rukavice a šála či klíčenka s logem Pilsner Urquell. Pro milovníky poctivé kuchyně Velkopopovický Kozel nachystal praktickou sadu kuchyňského náčiní. Zakoupit lze mj. i stylovou krabičku k netradičnímu balení vánočních dárků ve tvaru kamionu, a to v provedení všech hlavních značek Plzeňského Prazdroje. Pouze u objednávek podaných do 15. prosince lze garantovat včasné doručení do Vánoc.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Projekt Pomáhej pohybem slaví 5. narozeniny

7:33 Nadace ČEZ: Projekt Pomáhej pohybem slaví 5. narozeniny

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem motivuje veřejnost ke sportu prostřednictvím charity, jen v M…