Sledovanost stanice Barrandov PLUS stoupá, padl další rekord

22.09.2016 18:25

Barrandov PLUS se těší dlouhodobě rostoucímu zájmu diváků. Zatímco v týdnu od 22. do 28. srpna zaznamenala rekord v týdenním podílu od začátku svého vysílání, nyní dosáhla nové nejvyšší hodnoty – 20. 9. měla největší denní share ve všech hlavních cílových skupinách.

Sledovanost stanice Barrandov PLUS stoupá, padl další rekord
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov

Úterý 20. září se zapsalo jako dosavadní nejúspěšnější vysílací den stanice Barrandov PLUS, podíl denní sledovanosti se v cílové skupině 15+ vyšplhal na hodnotu 1,1 % a v mladší cílové skupině 15 – 69 let dosáhl dokonce hodnoty 1,2 %.

Pozornost diváků nejvíce zaujaly filmy Dva výtečníci a Dvojníci s Budem Spencerem a Terencem Hillem v hlavní roli, které stanice Barrandov PLUS vysílala v hlavním vysílacím čase. Pozitivní ohlasy sklidila také soutěžní reality show Drtivá porážka nebo dokumentární seriál Čínské megastavby. Nejúspěšnějším pořadem z vlastní tvorby byl Exploziv.

V dalších dnech se mohou diváci na Barrandov PLUS těšit na reprízu kriminálního seriálu Doktorka Kellerová s Kateřinou Brožovou v hlavní roli, zábavného pořadu Můžu dál? s oblíbeným moderátorem Alešem Cibuklou nebo na výběr nejlepších dílů pořadů Kurňa, co to je? a Vtip za stovku!. Na své si přijdou i filmoví fanoušci, program nabídne akční snímek Sopka: Místo přistání či třeba komedii Podvodníček v ráji.

„Velice nás těší, že sledovanost stanice Barrandov PLUS i po nedávném rekordu dále roste. Věřím, že diváci oceňují bohatou nabídku, kterou jim přinášíme jak z vlastní tak i akviziční tvorby. I nadále se budeme snažit, aby byla programová nabídka atraktivní,“ okomentoval úspěch Skupiny Barrandov Jaromír Soukup, předseda představenstva společností Barrandov Televizní Studio a Empresa Media.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká pošta: Případy hodné následování

9:21 Česká pošta: Případy hodné následování

Mezi zaměstnanci České pošty se často objevují kolegové, kteří při své práci narazí na nečekanou sit…