Správa železnic: Škody na Hodonínsku si vyžádají opravy v řádu dnů až týdnů

25.06.2021 8:24 | Zprávy

Po průchodu silné bouřky, doprovázené tornádem, je na Hodonínsku zastavený provoz na 2. železničním koridoru v úseku Hrušky – Hodonín - Rohatec.

Správa železnic: Škody na Hodonínsku si vyžádají opravy v řádu dnů až týdnů
Foto: Správa železnic
Popisek: Správa železnic

V současné době se pokoušíme zjistit rozsah poškození trati, vzhledem k situaci v oblasti k ní mají pohotovostní čety Správy železnic ztížený přístup. S ohledem na škody způsobené v okolí však bude poškození výrazné a vyžádá si opravy v řádu dnů až týdnů. Více informací budeme mít k dispozici během pátečního dne.

V sousedním Zlínském kraji nyní blokují spadlé stromy provoz v úsecích Staré Město u Uherského Hradiště – Nedakonice a Újezdec u Luhačovic – Luhačovice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda v demisi schválila vyšší úrok z prodlení u neplaceného výživného

22:03 Úřad vlády: Vláda v demisi schválila vyšší úrok z prodlení u neplaceného výživného

Vláda Petra Fialy v demisi na zasedání ve středu 19. prosince 2025 schválila vyšší úrok z prodlení u…