Státní veterinární správa: Kozí sýr, prodávaný v Lidlu, obsahoval listerie

22.10.2020 8:24 | Zprávy

Státní veterinární správa (SVS) informuje, že se v České republice v uplynulých dnech prodával kozí sýr vyráběný v Nizozemsku obsahující zdravotně závadné baktérie listerie. Česká republika obdržela oficiální informaci prostřednictvím Systému rychlého varování (RASFF).

Státní veterinární správa: Kozí sýr, prodávaný v Lidlu, obsahoval listerie
Foto: Státní veterinární správa
Popisek: Státní veterinární správa

Výrobek v České republice prodával obchodní řetězec Lidl. Ten již stáhl sýr z prodeje. Zákazníci, kteří produkt před jeho stažením z prodeje zakoupili, by jej neměli v žádném případě konzumovat a mohou jej vrátit v místě prodeje (ZDE).

Identifikace výrobku:
Název výrobku: „Milbona“ Ziegenrolle, aromatická – krémová, kozí rolka z Nizozemska
Výrobce JERMI Käsewerk GmbH
Šarže: 2010051073
Datum spotřeby: 6. 11. 2020

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ředitelství silnic a dálnic začalo stavět úsek D35 Úlibice – Hořice

16:18 Ředitelství silnic a dálnic začalo stavět úsek D35 Úlibice – Hořice

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) začalo stavět 16,3 kilometru dlouhý úsek dálnice D35 Úlibice – Hoř…