Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) reaguje na článek „Potravina a teď i Dobrota. Kraj zakládá svou soutěž“ uveřejněný v Mladé frontě DNES 31. května a upřesňuje některé informace.
Uvedený článek pojednává o tom, že Karlovarský kraj bude mít nyní dvě samostatné soutěže o regionální potraviny. K Regionální potravině přibude ještě značka Dobrota Karlovarského kraje.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Odvody živnostníků
Dobrý den, můžete sdělit už nyní více, jak to za vaší vlády bude s odvody živnostníků? Děkuji
Další články z rubriky
7:14 Ministerstvo zdravotnictví: Mimořádné dodávky vakcín proti žloutence typu A včetně vakcín pro děti
V následujících týdnech dorazí další mimořádné dodávky vakcín proti virové hepatitidě A, následované…
- 22:08 Armáda ČR: Příprava českých pilotů na letouny F-35 pokračuje
- 19:14 ČEZ: Společnost Rolls-Royce SMR postaví první tři malé modulární reaktory ve Velké Británii
- 16:13 ČSÚ: Zadlužení veřejného sektoru stále roste
- 11:27 České dráhy oficiálním dopravcem Mistrovství světa žen ve florbale 2025
- 7:14 CzechTourism: PAP se omluvila za dezinformaci o varování před cestami do Česka




