Studenti zažili jeden den s hejtmanem. Na jednáních i v kostele

19.04.2016 17:51 | Zprávy

Jeden den hejtmanem se pomyslně stal Robert Kerndl z brněnského gymnázia na třídě Kapitána Jaroše, který se svým týmem poradců trávil pracovní den s hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem.

Studenti zažili jeden den s hejtmanem. Na jednáních i v kostele
Foto: Michal Hašek
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

A program je čekal v úterý 19. dubna 2016 skutečně pestrý. Dopoledne trávili studenti s hejtmanem Michalem Haškem ve Strážnici. „Nechtěl jsem, aby studenti zažili den jen na úřadu mezi schůzkami a papíry. Proto jsme vyrazili do Strážnice, kde se podívali do našich středních škol, čekala je módní přehlídka tamního oděvního oboru. Zavítali jsme i mezi dobrovolné hasiče nebo sportovce,“ vyjmenoval hejtman s tím, že program pokračoval v Brně, kde vyvrcholila rekonstrukce kostela svatého Jakuba. Hejtmana Michala Haška i možná budoucího hejtmana Roberta Kerndla také doprovázel tým poradců Šimon Andresek, Jan Oujezdský a Roman Solař.  Tento tým skončil v soutěži Jeden den hejtmanem na třetím místě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Co je to prosím ten demokratický deficit EU?

A jaký je vlastně váš názor na EU? Přijde mi, že ODS od dob, co odešel Klaus svůj postoj dost zásadně změnila. A taky by mě zajímal vás názor na přijetí Eura. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj spustí IDESKU od 1. července

16:26 Jihočeský kraj spustí IDESKU od 1. července

Jihočeský kraj rozhodl o termínu spuštění systému odbavení cestujících IDESKA. K jeho zahájení dojde…