TA ČR: Vyhlášení výsledků 6. veřejné soutěže programu DELTA

24.11.2018 15:49 | Zprávy

Technologická agentura České republiky (TA ČR) VYHLAŠUJE výsledky šesté veřejné soutěže Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA, vyhlášené dne 6. června 2018.

TA ČR: Vyhlášení výsledků 6. veřejné soutěže programu DELTA
Foto: TA ČR
Popisek: Technologická agentura České republiky (TA ČR)

Celkem bylo do veřejné soutěže podáno 39 návrhů projektů, do hodnocení postoupilo 33 návrhů projektů, z nich bude podpořeno celkem 21, což znamená 63,6% míru úspěšnosti. Míra úspěšnosti je počítána k počtu podaných návrhů projektů do veřejné soutěže.

TA ČR předpokládá uzavření Smlouvy o poskytnutí podpory/vydání Rozhodnutí o poskytnutí podpory u následujících projektů.

V souladu s přílohou č. 10 Zadávací dokumentace TA ČR čeká u některých projektů doporučených k podpoře na výsledky od partnerských agentur, jelikož v případě všech partnerských agentur je oboustranné podpoření podmínkou poskytnutí podpory ze strany TA ČR. Seznam podpořených projektů se bude aktualizovat dle výsledků partnerských agentur. Zda jste podpořeni jak na české tak i zahraniční straně poznáte ve sloupci s názvem „Výsledky partnerských agentur”. Pokud bude ve sloupci „ANO”, předpokládá se uzavření Smlouvy o poskytnutí podpory. Pokud je ve sloupci uvedeno „Čekáme na výsledky hodnocení”, je uzavření Smlouvy o poskytnutí podpory ze strany TA ČR podmíněné podpořením na straně agentury a výsledky tak ještě nemusí být definitivní. Pokud bude ve sloupci uvedeno “NE”, k uzavření Smlouvy o poskytnutí podpory ze strany TA ČR nedojde.

TA ČR nepředpokládá uzavření Smlouvy o poskytnutí podpory/vydání Rozhodnutí o poskytnutí podpory u následujících projektů, jelikož tyto projekty nebyly doporučeny k podpoře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

10:17 České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

Nymburk se stane dějištěm letošního ročníku Národního dne železnice, který pořádají už tradičně Česk…