TPCA Beat festival se hlásí o slovo

11.07.2013 12:24

Hudba různých žánrů roztančí Kmochův ostrov v Kolíně u příležitosti šestého ročníku TPCA Beat Festivalu, který se koná již tuto sobotu 13. července.

TPCA Beat festival se hlásí o slovo
Foto: red
Popisek: Automobilka TPCA
reklama
Hudebně-společenská akce, pravidelně pořádaná během letních prázdnin kolínskou automobilkou TPCA Toyota Peugeot Citroën, je lákavou víkendovou příležitostí pro rodiny s dětmi, mladé i starší páry. Letošní ročník rozezní osm začínajících kapel z regionu, které budou hudebními tóny soupeřit o přízeň poroty a publika. Pozvání přijala i skupina Wohnout, kterou na české hudební scéně není třeba představovat.
 
Z předešlých pěti ročníků vzešlo celkem osm vítězných kapel, které TPCA podpořila finanční částkou 500 tisíc korun. Na TPCA Beat Festival dorazí osm hudebních nadějí z různých částí regionu. Kolínské trio kapel Rock Base, Sakra! a Marek Jelínek & Mimosféry. Dvojice z Čáslavi Civilní obrana a Nanosféra. Dále pak Natřije z Chlumce nad Cidlinou, Acient desire z Týnce nad Labem a Komat z Chvaletic. I letos budou účastníci soupeřit o celkem 100 tisíc korun, které věnuje TPCA. Vítězná kapela, která osloví nejvíce lidí z publika, získá 50 tisíc korun. Stejnou částku obdrží i kapela vybraná odbornou porotou, která ji použije na natočení vlastního alba.
 
Již tak bohatý program zpestří loňský vítěz, kapela Bu-fu, která si za svůj hudební výkon právem odnesla dvojité vítězství - cenu poroty i cenu publika.  Na akci můžete zažít řadu VIP kapel, jako jsou Fast Food Orchestra, AC-CZ AC/DC revival a Alžbětiny Sosny. Nejen potlesk veřejnosti, ale především symbolické 30 korunové vstupné, hraje na TPCA Beat Festivalu důležitou úlohu. Stejně jako v předešlých letech bude výtěžek použit na dobročinné účely.
 
Celodenní akci obohatí doprovodný program s diváckými soutěžemi jak pro dospělé, tak i atrakcemi pro děti, stánky s občerstvením či čajovnou s lahodnými letními nápoji a café barem Mefisto.
 
Festival financuje a organizuje kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) pod záštitou města Kolín. Více informací o připravovaném programu najdete na webových stránkách festivalu www.tpcabeatfestival.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/tpcabeatfestival

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středočeské inovační centrum: Středočeské firmy mohou opět získat podporu na inovace a marketing

22:11 Středočeské inovační centrum: Středočeské firmy mohou opět získat podporu na inovace a marketing

Přes 36 milionů korun během 4 let investoval Středočeský kraj do zvýšení konkurenceschopnosti 143 m…