Televizní stanice Skupiny Barrandov v minulém týdnu opět překonaly rekordy sledovanosti

14.07.2016 14:10

Tematické televizní kanály Skupiny Barrandov dosáhly v týdnu od 4. července absolutních rekordů v podílu sledovanosti. Podíl stanice KINO Barrandov se zvýšil na 1,5 %, Barrandov PLUS zaznamenal maximum ve výši 0,6 % a Barrandov MUZIKA dosáhla podílu 0,2 %. Celotýdenní podíl Skupiny Barrandov byl v minulém týdnu 7,7 %, což je druhý nejlepší výsledek letos a třetí nejlepší vůbec.

Televizní stanice Skupiny Barrandov v minulém týdnu opět překonaly rekordy sledovanosti
Foto: red
Popisek: TV Barrandov

KINO Barrandov v uplynulém týdnu porazilo jak Fandu (1,4%), tak i Primu Max (1,4%), Telku (1,4%) a Smíchov (1,2%). Ve sledovanosti stanice Barrandov PLUS nejvíce boduje vlastní tvorba – mezi nejsledovanější patřily KAŠPÁRKU, VAŘ!, NEJVYŠŠÍ SOUD nebo BABICA VS. SAPÍK.

Hlavní stanice TV Barrandov si v minulém týdnu udržela vysoký standard (5,41 %), do něhož se promítl úspěšný rozjezd nového a rozšířeného formátu zpravodajské relace NAŠE ZPRÁVY. Ty zaznamenaly mimořádně vysoký podíl sledovanosti 11,1 %, výraznou odezvu mezi diváky pak měl nový pořad EXPLOZIV KRIMI, který moderuje Václav Tittelbach. Razantní start si připsal také nový pořad KOLOTOČ V KUCHYNI s Radkem Kuchařem, jenž měl při své premiéře v úterý 5. července podíl sledovanosti 5,8 %.

Další nárůst podílu sledovanosti zaznamenaly oficiální výsledky i v pondělí. Skupina Barrandov si připsala nejlepší letošní den a druhý nejúspěšnější vůbec - 9,7 %. Rekordu dosáhla stanice Barrandov MUZIKA (0,4 %), a to hlavně díky novému pořadu s Evou a Vaškem.

„Trend v nárůstu podílu sledovanosti registrujeme už delší dobu, nicméně aktuální výsledky deklarují skutečnost, že si nové formáty, které jsme připravili na začátek prázdnin, našly významnou oblibu u diváků,“ říká Jaromír Soukup, předseda představenstva společností Barrandov Televizní Studio a Empresa Media.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

20. TÝDEN NA ČMKB: Roční kontrakty elektřiny zlevnily

10:08 20. TÝDEN NA ČMKB: Roční kontrakty elektřiny zlevnily

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 20. týdnu uzavřeno 252 kontraktů na dodávku 2…