Tobogan z Hudebního divadla v Karlíně odvysílá Český rozhlas Dvojka i na YouTube a na Facebooku

17.11.2017 9:09 | Zprávy

Dvouhodinový pořad Tobogan z Hudebního divadla v Karlíně odvysílá Český rozhlas Dvojka v sobotu 18. listopadu od 11.00 hodin kromě klasického přímého přenosu také videopřenosem na YouTube a na Facebooku.

Tobogan z Hudebního divadla v Karlíně odvysílá Český rozhlas Dvojka i na YouTube a na Facebooku
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Pro všechny příznivce pořadu Tobogan připravil Český rozhlas Dvojka překvapení. Sobotní dvouhodinový speciál jim nabídne nejen prostřednictvím rozhlasových vln, ale také s obrazem na kanálu YouTube a na Facebooku.

„Víme, že řada posluchačů nemá možnost se do Prahy dostat a být s námi přímo v Hudebním divadle v Karlíně. Jsme tak moc rádi, že se nám podařilo zajistit i videopřenos a umožníme jim tak užít si atmosféru nejen prostřednictvím zvuku, ale i obrazu. Určitě to bude stát za to,“ říká šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka Martin Groman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Co se stalo?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Ucet-pana-Lipavskeho-za-vylet-do-Osaky-792192. Já tomu vašemu komentáři nějak nerozumím. O co jde? Děkuji, Lucie

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

13:21 MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

Ministerstvo životního prostředí přistoupilo k odebrání lvice Elsy ze soukromého chovu Karla Vémoly.