Transfuzní oddělení nemocnice v Trutnově hlásí úspěch

05.10.2018 19:59 | Zprávy

Transfuzní oddělení trutnovské nemocnice uspořádalo náborovou kampaň. Noví zájemci o darování krve tak mohli přijít, zaregistrovat se a poprvé v životě darovat krev. Na akci dorazilo 69 prvodárců.

Transfuzní oddělení nemocnice v Trutnově hlásí úspěch
Foto: virtualczech.cz
Popisek: Náměstí v Trutnově

Úspěšný den za sebou mají zaměstnanci Transfuzního oddělení Oblastní nemocnice Trutnov, a. s. V úterý 2. října uspořádali ve spolupráci s rádiem Evropa 2 a dalšími partnery náborovou kampaň zaměřenou na získání nových dárců krve. „Postupem času zaregistrovaných dárců ubývá. Řada z nich, kteří s námi spolupracovali dlouhodobě, již nemůže krev darovat kvůli vysokému věku nebo ze zdravotních důvodů a noví přibývají poskrovnu. Rozhodli jsme se tedy zúčastnit akce, která proběhla již v jiných českých městech, a zaznamenali jsme velký úspěch,“ vysvětluje Zdeňka Müllerová, vrchní laborantka, Transfúzní a hematologické oddělení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS: Během oslav příchodu nového roku vyjeli hasiči k 259 požárům

16:13 HZS: Během oslav příchodu nového roku vyjeli hasiči k 259 požárům

O letošním silvestru vyjeli hasiči po celé České republice k 259 požárům.