Třetí ročník Fóra cestovního ruchu se uskutečnil v prostředí ostravského industriálu

17.10.2013 11:48 | Zprávy

V areálu Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě proběhl ve dnech 14. – 15. října třetí ročník konference „Fórum cestovního ruchu“, který pořádala agentura CzechTourism ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a Agenturou pro regionální rozvoj (ARR).

Třetí ročník Fóra cestovního ruchu se uskutečnil v prostředí ostravského industriálu
Foto: red
Popisek: Czech Tourism

Konferenci v originálním prostředí bývalého plynojemu navštívilo více než 160 účastníků, kteří reprezentovali turistické regiony a destinační organizace, kraje, vysoké školy, organizace státní správy, podnikatele a další významné subjekty působící v oblasti cestovního ruchu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

10:17 České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku

Nymburk se stane dějištěm letošního ročníku Národního dne železnice, který pořádají už tradičně Česk…