UJAK Praha otevře v září dveře novým studentům

15.08.2012 12:30

Příležitost nahlédnout do prostor UJAK a zažít atmosféru vysokoškolského prostředí budou mít uchazeči o studium na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. Dozvědí něco o historii školy, jež v loňském roce oslavila desetileté výročí, připraveny jsou pro ně samozřejmě také informace o jednotlivých studijních oborech včetně profilových předmětů, předmětů státní závěrečné zkoušky a možností uplatnění.

UJAK Praha otevře v září dveře novým studentům
Foto: Redakce
Popisek: UJAK
reklama

V pondělí 3. září v učebně A102 v 15:30se představí Humanitně zaměřené studijní obory: Vzdělávání dospělých (Bc.); Andragogika (Mgr., PhDr., Ph.D.); Manažerská studia - řízení lidských zdrojů (Bc.); Speciální pedagogika (Bc., Mgr., PhDr., Ph.D.); a v 17:00 Studijní obory zaměřené na mediální komunikaci: Sociální a masová komunikace (Bc., Mgr.); Audiovizuální komunikace a tvorba (Bc.); Scénická a mediální studia (Bc.).

O den později, 4. září v učebně A102 v 15:30 Ekonomicko-manažerské studijní obory: Evropská hospodářskosprávní studia (Bc., Ing.); Management cestovního ruchu (Bc.,Ing.); Právo v podnikání (Bc.); Bezpečnostní studia (Bc.)Pojišťovnictví (Bc.); a v 17:00 Bc. studium pro absolventy VOŠ: Evropská hospodářskosprávní studia; Management cestovního ruchu; Sociální a masová komunikace; Vzdělávání dospělých; Bezpečnostní studia.

Tři bakalářské studijní obory a to Vzdělávání dospělých, Speciální pedagogika a vychovatelství a Sociální a mediální komunikace“ nabízí v tomto akademickém roce univerzita distanční formu studia.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká pošta podpoří iniciativu Tiskne celé Česko

13:19 Česká pošta podpoří iniciativu Tiskne celé Česko

Česká pošta od 19. března umožňuje odesílání roušek po České republice zdarma. Nyní se pošta rozhodl…