ÚZSVM: Dražba lázeňského domu Mercur v Mariánských Lázních byla úspěšná

12.09.2021 13:31 | Tisková zpráva

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) úspěšně prodal ve veřejné dražbě lázeňský dům Mercur, který se nachází v centru Mariánských Lázní. Nový majitel jej získal za 76 milionů korun.

ÚZSVM: Dražba lázeňského domu Mercur v Mariánských Lázních byla úspěšná
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

„Jsem velmi potěšena, že tato výjimečná nemovitost v srdci lázeňského města našla nového majitele, který ji brzy vdechne nový život. Počet příhozů a navýšení kupní ceny oproti původní vyhlašované částce je důkazem, že naše nabídky nemovitostí na webu www.nabidkamajetku.cz jsou pro veřejnost atraktivní,“ uvedla generální ředitelka ÚZSVM Kateřina Arajmu.

Nejnižší podání v transparentní veřejné dražbě bylo stanoveno na 59 900 000 Kč. Celkem v dražbě padlo 27 příhozů, díky kterým se cena vyšplhala na 76 milionů korun. Do dražby byli přihlášeni tři zájemci. Vítězem a novým majitelem se po doplacení celé vydražené částky stanou Lázně Poděbrady, a. s.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Stavební produkce rostla dvouciferným tempem

22:31 ČSÚ: Stavební produkce rostla dvouciferným tempem

Stavební produkce v květnu meziročně vzrostla o 11,6 %, meziměsíčně byla vyšší o 2,3 %. Orientační h…