ÚZSVM: Stát prodává část předválečného opevnění v Orlických horách

04.12.2018 22:28 | Zprávy

Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Rychnově nad Kněžnou vyhlásilo svou první elektronickou aukci na prodej nemovitého majetku, konkrétně pozemků a související stavby bunkru v obci Sedloňov.

ÚZSVM: Stát prodává část předválečného opevnění v Orlických horách
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Pevnostní objekt stálého lehkého opevnění „Lehký objekt D1b Nový Hrádek/247/A-120“, tzv. řopík, byl vystavěný v roce 1937. Bunkr je z železobetonové konstrukce s jednou místností, jedním vchodem a střílnami. Sedloňov se nachází v severní části okresu Rychnov nad Kněžnou, asi 30 km od okresního města Rychnova nad Kněžnou, při státní hranici s Polskem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: V blízkosti elektrických zařízení buďte opatrní

9:11 ČEZ: V blízkosti elektrických zařízení buďte opatrní

Během posledního půl roku eviduje ČEZ Distribuce desítku případů, kdy došlo ke zcela zbytečnému úmrt…