ÚZSVM ve Svitavách získal 24 pozemků po zaniklých státních subjektech

28.09.2020 22:27 | Zprávy

ÚZSVM ve Svitavách převzal za první pololetí tohoto roku 24 pozemků ležících v katastrálních územích Březová nad Svitavou, Cerekvice nad Loučnou, Chrastová Lhota, Jedlová, Litomyšl, Moravský Lačnov, Nedošín, Pomezí, Svitavy-předměstí a Svojanov u Borušova o celkové výměře 32 002 m2 a účetní hodnotě 1 646 489 Kč.

ÚZSVM ve Svitavách získal 24 pozemků po zaniklých státních subjektech
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Jednalo se o majetek, který byl veden v tzv. Mapě majetku státu s právem hospodařit pro zaniklé subjekty, a to Místní národní výbor Pomezí, Státní statek Březová nad Svitavou, státní podnik, Krkonošské dřevařské závody, státní podnik „v likvidaci“, Místní národní výbor Staré Město, Správa a údržba silnic Litomyšl a Správa státních lesů a statků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK: Rysí samice začne nový život v Brdech

22:08 AOPK: Rysí samice začne nový život v Brdech

AP Lesnická, s.r.o. ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR a Správou národního parku…