ÚZSVM vypsal veřejnou zakázku na vypracování studie využití věznice v Uherském Hradišti

10. 6. 2017 22:19

Úřad pro zastupování státu v věcech majetkových (ÚZSVM) v souladu s uzavřeným memorandem vypsal veřejnou zakázku na vypracování studie využití areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti. Jediným kritériem pro výběr zhotovitele je výše nabídnuté ceny.

ÚZSVM vypsal veřejnou zakázku na vypracování studie využití věznice v Uherském Hradišti
Foto: uzvsm.cz
Popisek: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - logo
reklama

„Návrh memoranda o využití areálu bývalé věznice jsme vytvořili již téměř před rokem. Nyní jsme konečně obdrželi vymezení prostor pro muzeum totality a můžeme vypsat studii budoucího využití areálu. Cílem je co nejrychlejší záchrana této památky a zároveň efektivní rozmístění státních institucí ve městě,“ uvedla generální ředitelka ÚZSVM Kateřina Arajmu.

ÚZSVM obdržel 29.5.2017 od Ministerstva kultury Dohodu o rozsahu prostor pro potřeby vybudování tzv. Muzea totality a tím pádem mohl v souladu s uzavřeným memorandem vypsat výběrové řízení na vypracování studie. Cílem studie je zajistit podklady pro maximálně hospodárný, účelný a efektivní postup státu při využití areálu bývalé věznice. Záměrem je vybudování Muzea totality a posouzení možností využití zbývající části areálu bývalé věznice pro umístění státních institucí v Uherském Hradišti tak, aby navrhované prostory splnily prostorové požadavky každé konkrétní státní instituce a současně aby budova byla plně využita.

Termín pro podání nabídek je 3.7.2017 do 10 hodin a jediným kritériem je výše nabídnuté ceny. Termín na vypracování studie pak bude 75 dní od účinnosti smlouvy s vítězem výběrového řízení. Podrobné informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na internetových stránkách ÚZSVM: http://www.uzsvm.cz/zakazka.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSÚ: Míra nezaměstnanosti v květnu byla 2,5 procenta

10:58 ČSÚ: Míra nezaměstnanosti v květnu byla 2,5 procenta

Obecná míra nezaměstnanosti 15–64letých (podíl nezaměstnaných k ekonomicky aktivním, tj. součtu zamě…