Úřad vlády uspořádal charitativní bazar ve prospěch těžce nemocného Tadeáška

01.06.2019 8:38

Úřad vlády ČR uspořádal v zahradě Strakovy akademie charitativní bazar zaměstnanců úřadu za účasti předsedy vlády Andreje Babiše, zástupců vládních úřadů a dalších pozvaných hostů. Výtěžek z bazaru půjde na podporu těžce nemocného dvouletého Tadeáška a jeho rodičů.

Úřad vlády uspořádal charitativní bazar ve prospěch těžce nemocného Tadeáška
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Věci do charitativního bazaru věnovali zaměstnanci Úřadu vlády, ale i další ministerstva a instituce. Zaměstnanci úřadu a další hosté si je během přátelského setkání na zahradě Strakovy akademie a v přilehlých prostorách mohli zakoupit.

„Výtěžek z našeho prvního charitativního bazaru věnujeme na podporu léčby malého Tadeáška, který od narození bojuje s těžkou mozkovou obrnou. Je mimochodem vnukem našeho dlouholetého zaměstnance, jenž 1. srpna oslaví své 20 výročí na Úřadě vlády,“ uvedla pověřená vedoucí Úřadu vlády Tünde Bartha.

Darované věci, které se během bazaru neprodaly, Úřad vlády věnuje Azylovému domu R – Mosty v Mladé Boleslavi, který pomáhá hlavně matkám s nezletilými dětmi a těhotným ženám, jež jsou v nepříznivé životní situaci často spojené se ztrátou bydlení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

22:45 Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

Nad obcí Bartošovice v Orlických horách na pravostranném přítoku Bartošovického potoka byl letos dok…