Ústecký kraj: ICUK mění barvy a webové stránky, čekají ho nové projekty

6.8.2022 10:03 dop. | Tisková zpráva

Se změnami se potkáváme neustále, jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Ty méně pozitivní nás posouvají dál a z těch více pozitivních se těšíme, a pokud stojí za to, tak se jimi rádi chlubíme. A tak se rozhodlo chlubit i Inovační centrum Ústeckého kraje svými novými webovými stránkami.

Ústecký kraj: ICUK mění barvy a webové stránky, čekají ho nové projekty
Foto: Ústecký kraj
Popisek: Ústecký kraj, logo.

„Stávající webové stránky byly již čtyři roky staré; změna byla nutná. Staly se méně přehlednými díky velkému objemu informací a zorientovat se v nich bylo již složitější. Začali jsme novou grafikou a hledali výrazný grafický prvek, který by charakterizoval působnost ICUK v kraji,“ říká Martin Mata, ředitel ICUK.

Anketa

Líbí se vám kampaň, ve které SPOLU staví Babiše vedle Putina?

1%
97%
hlasovalo: 24871 lidí

Hlavním motivem je žluté písmeno U, typické pro Ústí a Ústecký kraj; v polovičním zobrazení evokujícím růstovou křivku. Žlutá a černá jsou doplněny dvěma odstíny šedé a světle modrou jako kontrastní barvou. Jednoduchá moderní a lehce čitelná grafika se nese celým webem a promítá se do tiskovin a dalších promo materiálů.

Stránky nabízí návštěvníkovi přehledné možnosti vyhledávání jak podle oblasti zájmu, tak podle nabízených služeb či realizovaných projektů a témat. U akcí se ICUK zaměřil na interaktivní kalendář a k pravidelně pořádaným eventům přiřadil vlastní podstránky. Na jiné samostatné podstránce návštěvník najde novinky, příběhy úspěšných lidí z kraje a zajímavé podcasty.

Novou identitou ICUK nekončí. V nejbližších měsících čekají na centrum další nové projekty zejména v oblasti zdravotnictví, vzdělávání či kultury, kterými bude dál přispívat k posilování atraktivity regionu. Držíme ICUK palce.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

selhání vlády

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Evropské spotřebitelské centrum: Tipy z 26 zemí Evropy na udržitelnější nákupy

14:02 Evropské spotřebitelské centrum: Tipy z 26 zemí Evropy na udržitelnější nákupy

Mnozí evropští prodejci, výrobci i zákonodárci se snaží o snížení dopadu spotřeby na životní prostře…