VMware představuje Enterprise Purchasing Program

17.10.2012 9:20 | Zprávy

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, představila nový VMware Enterprise Purchasing Program (EPP).

VMware představuje Enterprise Purchasing Program
Foto: VMware
Popisek: Společnost VMware, Inc.

EPP je rozšířením stávajícího Volume Purchasing programu a umožňuje zákazníkům po celém světě nakupovat softwarové licence ve velkém objemu a těžit z úspory nákladů, snadného zadávání zakázek a flexibility při nasazování. Program je zákazníkům dostupný prostřednictvím autorizovaných partnerů VMware.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Nadějný start hnízdní sezóny orlosupů

13:33 Zoo Ostrava: Nadějný start hnízdní sezóny orlosupů

Loňskou velmi úspěšnou sezónu, kdy byli do evropské přírody vypuštěni čtyři ostravští orlosupi, se l…