VŠTE podepsala s Českými drahami smlouvu o spolupráci

20.10.2013 12:27 | Zprávy

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE) získala další impuls k rozvoji nového studijního oboru Technologie dopravy a přepravy, když s Českými drahami uzavřela smlouvu o spolupráci. Dokument podepsali generální ředitel Dalibor Zelený a rektor Marek Vochozka.

VŠTE podepsala s Českými drahami smlouvu o spolupráci
Foto: VŠTE
Popisek: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

„Smyslem této spolupráce je dát studentům možnost už v rámci studia nahlédnout do praxe, řešit skutečné, reálné problémy české železnice třeba formou diplomových prací. Věřím, že řadu nápadů budeme moci prakticky využít,“uvedl Dalibor Zelený.

Vedle řešení zadaných témat a praxe studentů v provozu Českých drah obě instituce počítají také s expertní činností odborníků VŠTE v oblasti dopravy a ekonomiky drah a při vzdělávání jejich pracovníků. Smlouva předpokládá i organizování společných akcí či seminářů a výměnu informací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Za 10 let pomohla speciální aplikace na jihu Čech částkou přes 21 miliónů korun

10:34 Nadace ČEZ: Za 10 let pomohla speciální aplikace na jihu Čech částkou přes 21 miliónů korun

Aplikace EPP – Pomáhej pohybem slaví 10 let. Za tu dobu pomohla Nadace ČEZ díky uživatelům aplikace …