Vánoce už začaly! Penny vábí zákazníky na auta

23.11.2012 16:27 | Zprávy

Penny Market připravil pro své zákazníky Vánoce už v listopadu. Do konce roku totiž ve všech prodejnách Penny běží nová zákaznická soutěž, v níž je hlavní výhrou 15 automobilů Kia cee´d, který patří ve své třídě k absolutní spičce a momentálně bojuje o titul Auto roku.

Vánoce už začaly! Penny vábí zákazníky na auta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Penny Market

Mimo to je ve hře také 50 voucherů na zájezd v hodnotě 50 tisíc, 100 fotoaparátů Nikon nebo 50 voucherů do sítě lékáren Dr. Max.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jan Holásek, LL.M. byl položen dotaz

Domluvy a pomluvy

Já jste také toho názoru, že politici by se měli být schopni domluvit a ne se pomlouvat, hlavně veřejně. Nemyslíte, že jako hlupáci jak tvrdíte vypadáme i tehdy, když prezident v zahraničí vládu pomlouvá? To se podle mě nedělá. Ať vysloví svůj názor, tady.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Voda z Moravy pomáhá zmírnit sucho v lese u Hodonína

16:32 Lesy ČR: Voda z Moravy pomáhá zmírnit sucho v lese u Hodonína

Lesníci ve spolupráci s AOPK ČR a společností ČEZ, a.s., čerpají vodu z řeky Moravy do lesa v národn…