Ve Ski areálu Razula Velké Karlovice začali zasněžovat

01.12.2014 16:00

Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích se v noci na pondělí 1. prosince rozjela sněžná děla. Vlekaři zatím zasněžují hlavní sjezdovku Razula.

Ve Ski areálu Razula Velké Karlovice začali zasněžovat
Foto: Resort Valachy
Popisek: Ski areál Razula.
reklama

Zima má letos ve Velkých Karlovicích pomalejší rozjezd než loni, kdy již v tuto dobu na svazích ležela menší vrstva přírodního sněhu a díky chladnějšímu počasí se již zasněžovalo několik dnů.

„Teploty o víkendu konečně klesly pod nulu, podmínky k zasněžování jsou nyní dobré. Není ale jisté, na jak dlouho. V týdnu má opět přijít oteplení a další ochlazení hlásí meteorologové až na konec týdne,“ informoval Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula.

Termín zahájení lyžařské sezóny zatím není jasný. Zpravidla se ale každoročně vleky Ski areálu Razula rozjedou nejpozději před Štědrým dnem.

Do nadcházející lyžařské sezóny vstoupí Ski areál Razula bez zdražení skipasů. Letošní novinkou je jeho zapojení do Skiregionu Valašsko, který bude letos poprvé nabízet návštěvníkům společný skipas do celkem šesti středisek v regionu.

V areálu se před letošní zimou dočkala vylepšení rodinná sjezdovka Horal, kde mimo jiné přibyde pojízdný koberec pro děti. Středisko také opět chystá pro návštěvníky doprovodné akce a programy. Od 2. 1. 2014 bude opět platit oblíbená bonusová akce „Lyžuj a plav“, s níž mají lyžaři ve všední dny k vybraným skipasům hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Ze sjezdovky tak mohou zamířit rovnou do bazénu.

Během zimy se také uskuteční několik lyžařských závodů pro děti i dospělé, zpestřením bude noční závod na běžkách nebo Valentýnské lyžování „za hubičku“. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hasičský záchranný sbor: Pravidelná zkouška sirén se od června opět vrací

14:05 Hasičský záchranný sbor: Pravidelná zkouška sirén se od června opět vrací

Ve středu, 3. 6. 2020, ve 12:00 hodin proběhne, po dvouměsíční pauze, pravidelná zkouška sirén, kter…