Veřejný ochránce práv: Právníci ombudsmana ve svém videu ukazují, jak je to s migrací v Česku

01.10.2021 22:11 | Tisková zpráva

Téma migrace se dlouhodobě často objevuje v médiích i ve veřejné debatě. Nezřídka se však pojmy, spojené s migrací, používají nepřesně, nebo se dokonce zaměňují.

Veřejný ochránce práv: Právníci ombudsmana ve svém videu ukazují, jak je to s migrací v Česku
Foto: ochrance.cz
Popisek: Veřejný ochránce práv - logo

Víte například, jaké jsou nejčastější důvody migrace nebo jaký je rozdíl mezi migrantem a uprchlíkem? Tušili jste, že nelegálně pobývající cizinci tvoří asi 1 % z celkového počtu cizinců v ČR?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC staví nová čekací stání u plavební komory Praha-Podbaba

7:14 ŘVC staví nová čekací stání u plavební komory Praha-Podbaba

Ředitelství vodních cest zahájilo výstavbu dalších čekacích stání pro malá rekreační plavidla v horn…