Vězeňská služba České republiky se ohrazuje proti reportáži TV Nova

11.04.2017 10:40 | Zprávy

Vězeňská služba České republiky se důrazně ohrazuje proti tendenční reportáži TV Nova ke kauze úmrtí vězněné osoby ve vazební věznici Praha Pankrác odvysílané 10.4.2017 v její hlavní zpravodajské relaci.

Vězeňská služba České republiky se ohrazuje proti reportáži TV Nova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odznak vězeňské služby ČR

I přesto, že v tuto chvíli stále případ šetří Generální inspekce bezpečnostních sborů a není proto možné ze strany VS ČR případ jakkoli konkrétně komentovat, TV Nova tuto skutečnost nerespektuje a šíří informace založené na nedůvěryhodných zdrojích a spekulacích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Jaro v národní přírodní památce Lom ČSA

7:16 AOPK ČR: Jaro v národní přírodní památce Lom ČSA

Posttěžební krajina Mostecké pánve je zcela výjimečným územím. Právě proto tu byla vloni na 12 kilom…