Vězeňská služba: Rok od zavedení Skype obhajob

18.04.2021 20:15 | Zprávy

Přesně před rokem zahájila Vězeňská služba ČR společně s Českou advokátní komorou jedinečný projekt Skype obhajoba. Ten umožňuje všem advokátům a obhájcům komunikovat s jejich vězněnými klienty vzdáleně pomocí počítače.

Vězeňská služba: Rok od zavedení Skype obhajob
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odznak vězeňské služby ČR

očty provedených video hovorů projektu Skype – obhajoba se postupně zvyšují. Od spuštění až do konce března bylo provedeno 2 260 video hovorů. Ohlasy na tento způsob komunikace z jednotlivých věznic jsou pozitivní. A zejména v době zhoršené epidemické situace se tento způsob zajišťování kontaktu osvědčil jako efektivní alternativa k osobním návštěvám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS: Během oslav příchodu nového roku vyjeli hasiči k 259 požárům

16:13 HZS: Během oslav příchodu nového roku vyjeli hasiči k 259 požárům

O letošním silvestru vyjeli hasiči po celé České republice k 259 požárům.