Vláda schválila maximální cenu veřejné zakázky na provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu

03.05.2016 22:01 | Zprávy

Vláda na svém zasedání (2. 5.) schválila maximální nepřekročitelnou cenu veřejné zakázky „Provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu“. Ta činí podle znaleckého posudku vypracovaného v dubnu 2016 Českým vysokým učením technickým 1 354 254 449 Kč bez DPH, 1 638 647 883 Kč včetně DPH.

Vláda schválila maximální cenu veřejné zakázky na provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu
Foto: mzcr.cz
Popisek: Ministerstvo zdravotnictví ČR

„Zajišťování letecké záchranné služby je nedílnou součástí neodkladné lékařské péče v případě ohrožení života a zdraví. I proto jsem rád, že vláda schválila maximální cenu, která bude hned zapracována do zadávací dokumentace tak, aby mohl být dodržen předpokládaný termín vyhlášení veřejné zakázky v květnu 2016,“ vysvětluje ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

22:08 Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje jednoduchý a přehledný postup pro rodiče, jejichž dítě má zdra…