Vláda schválila maximální cenu veřejné zakázky na provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu

03.05.2016 22:01 | Zprávy

Vláda na svém zasedání (2. 5.) schválila maximální nepřekročitelnou cenu veřejné zakázky „Provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu“. Ta činí podle znaleckého posudku vypracovaného v dubnu 2016 Českým vysokým učením technickým 1 354 254 449 Kč bez DPH, 1 638 647 883 Kč včetně DPH.

Vláda schválila maximální cenu veřejné zakázky na provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu
Foto: mzcr.cz
Popisek: Ministerstvo zdravotnictví ČR

„Zajišťování letecké záchranné služby je nedílnou součástí neodkladné lékařské péče v případě ohrožení života a zdraví. I proto jsem rád, že vláda schválila maximální cenu, která bude hned zapracována do zadávací dokumentace tak, aby mohl být dodržen předpokládaný termín vyhlášení veřejné zakázky v květnu 2016,“ vysvětluje ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Podvýbor pro duševní zdraví

Jak nějaký podvýbor pomůže zlepšit situaci? Není hlavní problém v tom, že chybí peníze třeba na psychology? A jak si vysvětlujete, že psychických problémů nejen u dětí narůstá, a jak se díváte na problém šikany, která je čím dál častější a surovější- otřesnější?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: ČR obhájila na evropském finále dopravní soutěže stupně vítězů a získala bronz

11:14 BESIP: ČR obhájila na evropském finále dopravní soutěže stupně vítězů a získala bronz

Česká republika dosáhla i letos na mezinárodní úrovni dalšího velkého úspěchu – na evropském finále …