Vodafone: Oskarta je zpátky! Vodafone uvádí vlastního virtuálního operátora

24.11.2013 19:53 | Zprávy

Vodafone přichází s vlastním virtuálním operátorem.

Vodafone: Oskarta je zpátky! Vodafone uvádí vlastního virtuálního operátora
Foto: red
Popisek: Vodafone

Oskarta je určena pro všechny, kteří se přestávají orientovat v komplikovaných nabídkách virtuálních operátorů. Její hlavní výhodou je jednoduchá nabídka: volání do všech sítí za 2 koruny na minutu a SMS za 1,50 korun. Internet na den (500 kB) bude pro zákazníky Oskarty do 31. 5. 2014 zdarma. Jednoduše, bez háčků, prostě fér ceny bez zbytečných kudrlinek! Karta bude k dostání od 2. prosince.

Nabídky virtuálních operátorů jsou mnohdy komplikované, obsahují skryté háčky, nepřehledné účtování, dobíjecí podmínky, apod. Oskarta je synonymem jednoduchosti, přehlednosti a férovosti. Proto ji lidé chtěli, proto jsme ji přivedli zpět,“ vysvětluje Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Policisté řídí nasazení sil a prostředků

10:17 Policie ČR: Policisté řídí nasazení sil a prostředků

Na tísňové lince 158 odbaví policisté na Vysočině průměrně 135 hovorů denně.