Za bezmála 165 tisíc Kč byla zakoupena celotělová vana pro perličkovou lázeň, jež využívá vodoléčbu mikromasáží kůže a podkoží vzduchovými bublinami, což představuje 122 vzduchových masážních trysek. Součástí zakoupené vany je i podhlavník, lehátko a schůdky do vany pro snadnou přístupnost i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Perličkovou lázeň mohou pacienti využít i s různými bylinnými přísadami, rašelinou, případně se solí z Mrtvého moře. Tato vana využívá menšího objemu vody – užitný objem vany je pouze 220 litrů, což představuje nižší provozní náklady.
Pro vodoléčebnou masáž končetin byla zakoupena sedací vana určená pro vířivou lázeň dolních končetin. Vana s modrým LED displejem a schůdky byla pořízena za téměř 150 tisíc Kč. Základními vlastnostmi této vany je akrylátový antibakteriální povrch, moderní ergonomický design a nízká spotřeba vody.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.



