Vydejte se po Šumných stopách s Davidem Vávrou a Radovanem Lipusem

12.04.2016 14:42

V pátek 15. dubna zavítá na besedu do Českého rozhlasu České Budějovice autorská dvojice David Vávra a Radovan Lipus. Společně s nimi se prostřednictvím televizního pořadu Šumné stopy porozhlédneme po odkazu českých architektů ve světě. Beseda s promítáním začíná v 17 hodin ve studiovém sále.

Vydejte se po Šumných stopách s Davidem Vávrou a Radovanem Lipusem
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

Šumné stopy volně navazují na cyklus České televize Šumná města. Po dílech mapujících moderní architekturu měst a městeček Čech, Moravy a Slezska se pozornost autorské dvojice Lipus - Vávra obrátila k neprávem opomíjenému a zapomínanému odkazu českých architektů ve světě. Zvídavý architekt David Vávra nachází stopy českých architektů v Japonsku, Brazílii, Argentině, Bulharsku, Chorvatsku a v řadě dalších států po celém světě. Český stavitelský, technický i architektonický um zanechal své nesmazatelné a respektované otisky na všech kontinentech.

Veřejná beseda v rozhlase s populární autorskou dvojicí David Vávra a Radovan Lipus začíná v pátek 15. dubna v 17 hodin. Předchází jí i rozhlasový rozhovor po 14. hodině v odpoledním radioproudu Českého rozhlasu České Budějovice.  

Vstup je volný. Všichni návštěvníci besedy mají možnost podpořit projekt Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Pomozte nám darovat nevidomým trochu světla.

V květnu přijal pozvání do rozhlasové besedy Host U Tří lvů moderátor a redaktor České televize a českobudějovický rodák Daniel Stach.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Dálnice D35 se letos rozroste o 12,6 km, v příštím roce o dalších 14,7 km

21:20 Ministerstvo dopravy: Dálnice D35 se letos rozroste o 12,6 km, v příštím roce o dalších 14,7 km

Stavba alternativní spojnice Čech a Moravy výrazně postupuje, aktuálně se staví 27,3 kilometrů dálni…