Výrobce tradičních českých hodinek PRIM se vrací na finGOOD

06.12.2018 11:14 | Zprávy

Před dvěma lety patřil výrobce tradičních českých hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, k prvním firmám, které se rozhodly získat prostředky prostřednictvím peer to business platformy finGOOD. Získané finance využil ELTON k inovacím ve výrobě. Nyní se výrobce hodinek PRIM na finGOOD vrací. Tři miliony korun, které chce od drobných investorů získat na tři roky s úrokem 5,5 % p. a., využije k vybudování reprezentativní značkové prodejny PRIM Manufacture 1949 v Praze.

Výrobce tradičních českých hodinek PRIM se vrací na finGOOD
Foto: finGOOD
Popisek: finGOOD

„Poprvé jsme do investice prostřednictvím finGOOD šli s tím, že jsme chtěli dát touto cestou šanci i drobným investorům podílet se na úspěšném rozvoji značky PRIM. Vzhledem k tomu, že jsme byli se službami spokojeni, rozhodli jsme se vrátit,“ říká Adéla Dittmannová, tisková mluvčí ELTON hodinářská, a doplňuje: „Když jsme zvažovali, jakou formou získat prostředky na vybudování naší reprezentativní prodejny, respektive showroomu, rozhodli jsme se i díky dobré zkušenosti právě pro finGOOD.“

Cílem firmy ELTON hodinářská, kvůli kterému se obrátila na finGOOD, je vybudovat prostor, který bude nejen prodejnou, ale také místem setkávání se zákazníky a fanoušky značky PRIM. Prostor pro pravidelné představování novinek a pořádání akcí se zajímavými osobnostmi. Vzhledem k tomu, že až 70 % zákazníků firmy využívá možnosti individualizace hodinek nebo výroby hodinek na míru, potřebuje ELTON prostor, který umožní pohodlnou komunikaci prodejních specialistů se zákazníky. V neposlední řadě bude prodejna vhodnou plochou k prezentaci nových výrobků, stejně jako ikonických modelů z bohaté historie značky PRIM.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.