Výstava Jan Saudek: Odhalení… je prodloužena do konce června

29.05.2014 15:49 | Zprávy

Unikátní výstava Jan Saudek: Odhalení... v Malostranské besedě se pro velký zájem návštěvníků prodlužuje až do 29. června. Výstava bude veřejnosti nadále otevřena denně od 10 do 20 hodin, kromě pondělí.

Výstava Jan Saudek: Odhalení… je prodloužena do konce června
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Saudek, světoznámý fotograf

„Přízeň návštěvníků nás nebývale těší. Je to jen potvrzení, že uspořádat ojedinělou výstavu v tak svébytném prostoru, kterým Galerie Malostranské besedy bezesporu je, bylo správné rozhodnutí. Pevně doufám, že si milovníci magického světa Jana Saudka na jeho výstavu fotografií, obrazů, rekvizit a kostýmů najdou cestu i přes stále se lepšící počasí,“ říká umělecký šéf Malostranské besedy David Hanzlík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Martin Exner byl položen dotaz

Na kolik procent je podle vás pravděpodobná třetí světová?

Protože co jiného by znamenalo, kdyby se Západ dostal do války s Ruskem nebo Čínou a KLDR? Prosím, konkrétní odpověď, že je možné všechno jako odpověď neberu. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Při výluce části metra B České dráhy posílí vlakovou dopravu

22:03 Při výluce části metra B České dráhy posílí vlakovou dopravu

Třetí a čtvrtý srpnový víkend bude v Praze přerušen provoz linky metra B v úseku mezi Florencí a Vys…