Vznikne "evropský" vyšetřovací výbor ke kauze Panama Papers

10.06.2016 9:40 | Zprávy

Evropský parlament ve středu schválil zřízení vyšetřovacího výboru, který by se zabýval úniky v kauze Panama Papers týkající se finančního zabezpečení offshorových společností a jejich koncových příjemců.

Vznikne "evropský" vyšetřovací výbor ke kauze Panama Papers
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zasedací sál Evropského parlamentu

Výbor se bude zabývat údajným porušením a nesprávným postupem ze strany Evropské komise či členských států při uplatňování právních předpisů EU v oblasti praní špinavých peněz a daňových úniků. Výbor složený z 65 členů má dvanáct měsíců na to, aby předložil svou závěrečnou zprávu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Zdivočelá smrt v jeskyni Výpustek

22:03 Správa jeskyní: Zdivočelá smrt v jeskyni Výpustek

V sobotu 2 v 19:00 se ve Výpustku uskuteční sólový koncert zpěvačky Lenky Dusilové v rámci projektu …