ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017

25. 9. 2017 8:09

ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017. Zařadila se tak mezi TOP značky na českém trhu, a to jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi.

ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017
Foto: ZP MV ČR
Popisek: Ocenění převzala tisková mluvčí ZP MV ČR Hana Kadečková. Vlevo ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják, vpravo regionální ředitel Superbrands CE, Mag. András Wiszkidenszky.
reklama

Slavnostní předání tohoto mezinárodního ocenění se uskutečnilo minulou středu v Praze v Národním domě na Vinohradech. „Toto vítězství potvrdilo, že ZP MV ČR je veřejností pozitivně vnímaná zdravotní pojišťovna, která zajišťuje kvalitní a dostupnou zdravotní péči svým klientům a zaměřuje se na upevňování jejich zdraví," řekl k tomu generální ředitel pojišťovny David Kostka.

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám nominovat. „Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž," potvrzuje Roman Sovják, ředitel organizace Czech Superbrands.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zoo Zlín opět boduje v TOP desítce nejoblíbenějších turistických míst ČR

7:34 Zoo Zlín opět boduje v TOP desítce nejoblíbenějších turistických míst ČR

Rok 2019 byl pro zlínskou zoo rokem mimořádným. Návštěvu areálu si nenechalo ujít 682 624 návštěvník…