ZZS MSK: Záchranáři zasahovali u dvou postřelených osob na Frýdecko-Místecku

03.04.2014 9:10 | Zprávy

Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve středu 2.4. odpoledne u osob se střelnými zraněními na Frýdecko-Místecku.

ZZS MSK: Záchranáři zasahovali u dvou postřelených osob na Frýdecko-Místecku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vozidlo ambulance, ilustrační foto

Událost v osadě Milíkov nedaleko Jablunkova, byla operátorům ZZS nahlášena před patnáctou hodinou. Na místo byla vyslána nejbližší posádka rychlé zdravotnické pomoci a lékařská skupina z Třince, operátoři si pochopitelně vyžádali účast policie. Na pomoc postiženým se rovněž podílel i vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maďarsko

Máte pravdu, že Maďaři mají s Moskvou taky špatné zkušenosti. Jak si ale vysvětlujete, že teď jsou Moskvě na ruku? Proč? Co z toho mají?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Stát neřídí své podíly ve firmách podle vlastních pravidel, sedm z 21 opatření zůstalo jen na papíře

13:21 NKÚ: Stát neřídí své podíly ve firmách podle vlastních pravidel, sedm z 21 opatření zůstalo jen na papíře

Ministerstva neřídí majetkové podíly v obchodních společnostech v souladu se „Strategií vlastnické p…