Začalo stěhování do centrálního objektu chirurgických oborů

26.10.2014 9:44

V Uherskohradišťské nemocnici stěhování chirurgických oborů do nového centrálního objektu. Stěhování se týká chirurgie, ortopedie, traumatologie, urologie, ARO, JIP (jednotka intenzivní péče), NIP (následná intenzivní péče), neurologické JIP, očního oddělení, ORL a centrální sterilizace.

Začalo stěhování do centrálního objektu chirurgických oborů
Foto: Uherskohradišťská nemocnice
Popisek: V Uherskohradišťské nemocnici začalo stěhování do nového centrálního objektu chirurgických oborů.

V důsledku stěhování byly omezeny plánované operace, ty akutní se budou provádět bez omezení. Provoz ambulancí (chirurgická, ortopedická, urologická, ORL, oční) nebude v běžných ordinačních hodinách nijak omezen, stěhovat se začalo až po ukončení běžného provozu v pátek 24. 10. a během tohoto víkendu. Výjimkou je traumatologická ambulance, která funguje nepřetržitě a začne se stěhovat za provozu v neděli 26. 10. Všechny ambulance zahájí provoz v prvním nadzemním podlaží v novém centrálním objektu v pondělí 27. října v 7 hodin. Stejně tak by měla v nových prostorách (tzn. 27. 10. – pokud stěhování proběhne podle plánu a bez komplikací) začít fungovat nemocniční lékárna.

Pacienti na standardních lůžkách a JIP se budou přesouvat průběžně, nejpozději potom pacienti ARO, NIP a neurologické JIP. Oficiální zahájení provozu v celém centrálním objektu je v plánu 1. listopadu. 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Energetici podpořili nákupem kytiček sbírku proti rakovině

11:54 ČEZ: Energetici podpořili nákupem kytiček sbírku proti rakovině

Stovky žlutých kvítků měsíčku lékařského se podařilo v uplynulých dnech prodat v JE Dukovany a přisp…