Zájem o cestování s ČD do Polska roste, vlaky národního dopravce obsluhují více než 20 míst

04.08.2018 16:12 | Zprávy

Zájem o cestování spoji Českých drah do Polska roste. Národní dopravce v kooperaci s polskou společností PKP Intercity nabízí denně po celý rok 9 párů komfortních vlaků EuroCity, EuroNight a Expres, které dovezou cestující do více než dvacítky míst celého Polska od Krakova po baltský přístav Gdaňsk.

Zájem o cestování s ČD do Polska roste, vlaky národního dopravce obsluhují více než 20 míst
Foto: red
Popisek: ČD - logo

V letošní turistické sezóně se počet míst v Polsku dostupných přímým vlakem ještě rozšířil díky novince v podobě nočního vlaku „Wydmy“ z Bohumína. Ten obsluhuje několik přímořských letovisek včetně populárního poloostrova Hel.

„I když není Polsko pro naše turisty typickou cílovou destinací, zaznamenali jsme v letošním roce další růst prodaných jízdenek k našim severním sousedům. Jen za prvních šest měsíců letošního roku sledujeme v součtu 10% nárůst prodeje jízdenek do Varšavy a do Krakova,“ říká Michal Štěpán, člen představenstva Českých drah odpovědný za osobní dopravu.

České dráhy provozují v kooperaci s polskou PKP Intercity 8 denních vlaků, jeden noční a jeden noční sezónní spoj. Celoročně vedené spoje jsou sestaveny z moderních klimatizovaných vozů českých nebo polských železnic. „Cestující mají k dispozici také elektrické zásuvky pro napájení elektroniky a v jednotlivých spojích jsou také místa pro cestující na vozíku nebo pro přepravu jízdních kol. Noční vlak nabízí pohodlné cestování v komfortních lůžkových vagónech včetně oddílů De Luxe s vlastní sprchou a toaletou, nebo v jednodušších turistických lehátkových vozech. Noční spoje jezdí v relacích z Prahy nebo z jižní Moravy do Krakova a Varšavy,“ doplňuje Michal Štěpán. Do Krakova a Varšavy jezdí i přímé denní spoje. České dráhy nabízejí přímé spojení do dalších turistických a hospodářských center, jako jsou Katovice a Gdaňsk nebo baltské letovisko Sopoty, známé turistické město Malbork se slavným křižáckým hradem a do dalších míst.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

22:33 Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

Správa železnic zlepšila kvalitu a dostupnost hlasových i datových služeb pro cestující ve vlacích n…