Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zaměstnanci olomouckého pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zorganizovali již poněkolikáté ve svém volném čase pomoc týraným psům, a to prostřednictvím občanského sdružení Zastavme utrpení z Křelova na Olomoucku.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?
Obnovu místních komunikací považuje Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) podle vlastního vyjádření* …