Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Dárek zdravotnickému personálu nemocnic - skipasy do Deštného v Orlických horách

02.03.2023 11:48 | Tisková zpráva

Lyžování v Deštném v Orlických horách byl jeden ze způsobů, jak si mohli vloni zdravotníci náchodské a rychnovské nemocnice odpočinout po velmi náročném období největšího náporu covidových pacientů.

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Dárek zdravotnickému personálu nemocnic - skipasy do Deštného v Orlických horách
Foto: ZHKHK
Popisek: Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje - logo

Ačkoliv letos již lékaři, zdravotní sestry, ošetřovatelé i sanitáři a další zaměstnanci nemocnic pracují ve svém běžném režimu, s radostí znovu využili nabídku Skicentra Deštné v Orlických horách relaxovat na jedné ze zdejších sjezdovek. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dvourychlostní EU

Jestli něco takového vznikne, není to vlastně konec EU, která přeci vznikla z opačného důvodu? Tedy jako jednotné společenství? A nedoplatí na to státy jako jsme třeba my?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Po třinácti letech se podařilo odchovat mládě orla opičího

22:31 Zoo Liberec: Po třinácti letech se podařilo odchovat mládě orla opičího

V chovném centru filipínské ochranářské organizace Philippine Eagle Foundation se podařilo úspěšně o…