Zlínský kraj chystá na podzim další vlnu kotlíkových dotací, připraveno má téměř 160 milionů korun

01.05.2019 22:45 | Zprávy

Zlínský kraj aktuálně připravuje další výzvu tzv. kotlíkových dotací zaměřených na výměnu kotlů na pevná paliva v domácnostech za ekologičtější způsoby vytápění.

Zlínský kraj chystá na podzim další vlnu kotlíkových dotací, připraveno má téměř 160 milionů korun
Foto: kr-zlinsky.cz
Popisek: Úřad Zlínského kraje

Využije pro ně finanční prostředky ve výši téměř 160 milionů korun, které na základě své žádosti obdržel od Ministerstva životního prostředí. Dotace budou žadatelům přiděleny v rámci Programu výměny zdrojů tepla v domácnostech Zlínského kraje III.

„Tento program vyhlásíme 10. září, elektronický příjem žádostí o poskytnutí dotace pak zahájíme 15. října 2019 od 8 hodin, a to prostřednictvím aplikace dostupné na adrese www.kr-zlinsky.cz/kotliky. Nejpozději do 10 kalendářních dnů od odeslání elektronického formuláře bude žadatel povinen doručit žádost o dotaci na krajský úřad také v listinné podobě," informoval radní Zlínského kraje Jan Pijáček, zodpovědný za řízení dotačních programů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: V neděli startuje nový jízdní řád

16:14 České dráhy: V neděli startuje nový jízdní řád

Více moderních bezbariérových vlaků a nová spojení po Česku i do zahraničí. To přinese cestujícím Če…