Zoo Plzeň: Za zajímavými lidmi a na podvečerní procházku

13.12.2018 15:34

Třetí adventní sobota 15. prosince na statku Lüftnerka v Zoologické a botanické zahradě města Plzně bude patřit setkání se zajímavými lidmi.

Zoo Plzeň: Za zajímavými lidmi a na podvečerní procházku
Foto: Zoo Plzeň
Popisek: Zoo Plzeň
reklama

V Hospodě na statku se u praskajícího krbu postupně představí od 14 hod. tři hosté. Všichni přes své mládí mají už svůj životní příběh, mají co vyprávět a dokážou posluchače zaujmout. Matěj Brzica je evropským včelařským zlatým juniorem, František Jůna našel zalíbení ve zvláštním brouku a procestoval kvůli němu kus světa. Stát se ošetřovatelem v zoo je snem mnohých mladých lidí. Karlu Kunešovi se to podařilo a momentálně se stará v plzeňské zoo o velké šelmy.

Motto akce zní: Vezměte s sebou vánoční cukroví, nabídněte ho sousedům u stolu a udělejme si společně hezké adventní odpoledne.

Adventní čas není jen o předvánočním shonu, ale také o zážitcích a zklidnění. Obojí odpoledne v plzeňské zoo nabízí. Tím spíše, že od 16 hod. pokračuje komentovanou podvečerní procházkou vánočně vyzdobenou zahradou. Sraz pro zájemce je u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi.

Čtvrtá adventní sobota v zoologické a botanické zahradě bude ve znamení živého betlému. Předvedou ho děti ze ZŠ a MŠ L. Očenáška v Dolní Bělé. Účast přislíbil plzeňský biskup Tomáš Holub.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

DAKO-CZ si připomíná sto let od narození Josefa Daňka, otce brzdy DAKO

11:54 DAKO-CZ si připomíná sto let od narození Josefa Daňka, otce brzdy DAKO

Jeho přínos pro firmu nejlépe dokládá skutečnost, že brzdový systém pro kolejová vozidla, který navr…