Zubní pohotovostní služba začne opět fungovat i ve večerních hodinách, už od 1. října

11.09.2015 14:30 | Zprávy

Rada Libereckého kraje rozhodla na svém zasedání dne 8. 9. o nejvhodnější nabídce, kterou odbor zdravotnictví obdržel v rámci výzvy na rozšíření pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Libereckého kraje.

Zubní pohotovostní služba začne opět fungovat i ve večerních hodinách, už od 1. října
Foto: Archiv
Popisek: Úsměv, ilustrační foto

Liberecký kraj dne 19. 6. 2015 zveřejnil na profilu zadavatele veřejnou zakázku malého rozsahu „Rozšíření pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Libereckého kraje“. Kraj obdržel jednu nabídku. Jediným hodnotícím kritériem byla nejnižší nabídková cena, samozřejmě při nutném splnění odborné kvalifikace lékaře a sestry.

Od 1. října 2015 bude pohotovostní služba zubních lékařů v Libereckém kraji doplněna o provoz ve večerních hodinách (18:00 – 22:00), a to v sobotu, v neděli a ve svátky. Ordinace Liberecká dentální s.r.o., jež bude tuto službu poskytovat, se nachází na adrese: Soukenné nám. 1/121, budova Dunaj – 4. Patro, 460 01 Liberec 1.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Co je to prosím ten demokratický deficit EU?

A jaký je vlastně váš názor na EU? Přijde mi, že ODS od dob, co odešel Klaus svůj postoj dost zásadně změnila. A taky by mě zajímal vás názor na přijetí Eura. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Finanční vypořádání hospodaření záchranné služby bez výhrad

13:33 MHMP: Finanční vypořádání hospodaření záchranné služby bez výhrad

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy (ZZS HMP) úspěšně absolvovala finanční vypořádání za uply…